Verejné obstarávanie

Verejné obstarávanie

Špecialista v oblasti verejného obstarávania

Potrebujete úspešne a efektívne obstarať dodávateľa tovarov, služieb alebo stavebných prác? Ponúkame Vám komplexné poradenstvo vo verejnom obstarávaní formou externých konzultácií ako aj realizácie verejného obstarávania „na kľúč“. Chcete, aby bola Vaša ponuka úspešná? Poradíme Vám, ako minimalizovať riziká proti vylúčeniu.

Verejné obstarávanie

Vypracujeme Vám ponuku našich služieb presne podľa Vašich potrieb. Povedzte nám, čo potrebujete obstarať teda nakúpiť a my zariadime všetko, čo súvisí s verejným obstarávaním

Vyplňte a odošlite tento formulár

Fázy verejného obstarávania na kľúč

Vypracovanie a zabezpečenie zverejnenia oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania, odovzdávanie súťažných podkladov, poskytovanie vysvetlení na otázky týkajúce sa údajov uvedených v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania a v súťažných podkladoch, otváranie ponúk, vyhodnotenie ponúk a dokladov na splnenie podmienok účasti, vypracovanie zápisníc, príprava zmluvy na podpis.

Zabezpečujeme realizáciu celého procesu verejného obstarávania kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnou praxou. Pomôžeme vám s opisom predmetu obstarávania, poradíme ako stanoviť predpokladanú hodnotu a navrhneme správny postupu realizácie zákazky v zmysle zákona o verejnom obstarávaní. Na základe vášho opisu predmetu zákazky a podmienok

účasti pripravíme súťažné podklady, oznámenie o vyhlásení alebo výzvu. Prostredníctvom elektronického systému zabezpečíme elektronickú komunikáciu a obeh dokumentov počas obstarávania, vyhodnotenie zákazky komisiou, realizáciu elektronickej aukcie (v prípade požiadavky) a ostatné informačné povinnosti.